Obchody 10-lecia Zamojskiego Towarzystwa Przyrodniczego

Dodane 22 marca 2015 przez Wiaczesław Michalczuk w dziale 2015

_MG_6614_2

W dniu 18.03.2015 r. podczas „Spotkań z przyrodą i przygodą” w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu (w dawnych koszarach kozackich) odbyły się uroczyste obchody 10 – lecia Zamojskiego Towarzystwa Przyrodniczego.

_MG_6613_2

Na zdjęciu Prezes jeszcze spokojny i skoncentrowany przygląda się pięknu muraw kserotermicznych – nieświadomy nadciągającej niespodzianki – foto. P. Chmielewski

Członek Zarządu Piotr Chmielewski przedstawił w prezentacji dotychczasowe dokonania i sukcesy naszego towarzystwa. Koleżanka Anna Cwener przygotowała okazały tort (na zdjęciu). W trakcie spotkania usłyszeliśmy kilka ciepłych słów od Zarządu Zamojskiego Towarzystwa Turystycznego. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na poczęstunek.

Dziękuje kolegom z ZamToP-u za zorganizowanie (po kryjomu) obchodów 10-lecia. Zawsze jestem przygotowany na wszelkie niespodzianki i nie lubię być zaskakiwany. Tym razem … wybaczam. Każde kolejna niespodziewana nie obędzie się bez surowych konsekwencji :-)

Dziękuję również kolegom z Zamojskiego Towarzystwa Turystycznego za miłe słowa pod adresem ZamToP-u.

Jeszcze raz dziękuję!

Prezes Zarządu Wiaczesław Michalczuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *